Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva trosoben stan vo centar

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Dejan Jovanovski 13 окт. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva kompletno namesten trosoben stan,so dnevna,dve spalni i kupatilo,stanuva zbro so niski troshoci,zatoa shto e priklucen na gradsko parno i ima inverter klima.Stanot e komplet opremen i isklucitelno pogoden za studenti zatoa shto ina cetiri kreveti na raspolaganje.
Dejan Jovanovski
071260797
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации