Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA UBAVO NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 13 јул. 13:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Namesten 3 soben stan vo Pripor 60 000 ЕУР
 3 soben stan vo Kisela Voda 63 000 ЕУР
Ekskluzivno stan vo strog Centar 5 min od Plostad 1 200 ЕУР
Stan 71m2 novogradba vo Debar Maalo 1 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ИЗНАЈМУВА РЕЛАТИВНО НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА, ВО БЛИЗИНА НА ЕКОНОМСКОТО УЧИЛИШТЕ.

ПОВРШИНА 45 М2
2 СОБЕН
ТЕРАСА
КАТ 5/6 СО ЛИФТ
КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН

ЦЕНА 180 ЕВРА

ШИФРА Д24
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva deloven prostor vo Kapistec 110m2 660 ЕУР
PROMOTIVNA AKCIJA STAN 45m2 VO KOZLE 40 000 ЕУР
Se prodava plac vo Pintija - delliv na dva 35 ЕУР
Renoviran stan vo Novo Lisice 73 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации