Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 22 2020 11:31

SE IZNAJMUVA VO MICURIN STAN 80m2 SO POSEBNI 2 VLEZA

ЕУР

/
Објавени: ноем. 22 11:31
Прегледи: 61
SE IZNAJMUVA STAN STO MOZE DA SE KORISTI ZASEBNO KAKO GARSONJERA OD 30m2, I EDEN SO EDNA SPALNA OD 50M2, A MOZE DA SE KORISTI I KAKO EDEN STAN OD 80 m2.
Za GARSONJERA POSEBNO CENATA NA ZAKUPOT E 120€, A ZA EDNOSOBNIOT E 180€. A AKO SE ZEMAT 2TA STANA CENATA E 250€
ZA PODETALNI INFORMACII JAVETESE NA 078 365 525
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации