Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se zdava stan kaј Univerzalna

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 19 јун. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:E-112056
Се издава двособен стан кај Универзална,35м2,на 3 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба со единечен лежај.Станот е комплетно опремен.
Цена:220евра + месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1634 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN KAKO DELOVEN VO AER 180 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 220 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS  4 350 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO KISELA VODA 1 050 EUR
Кон почеток