Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 14 мар. 13:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ, КАЈ ЗАВОД ЗА ВРАБОТУВАЊЕ.
ПОВРШИНА 60 М2
2 СОБЕН
СО ТЕРАСА
8/12 КАТ СО ЛИФТ

ЦЕНА 230 ЕУР

ШИФРА С49
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Stan vo Kisela Voda 48m2 49 000 ЕУР
Prazen stan idealen za deloven prostor 90m2 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA UBAVO NAMESTEN STAN-NOVA ZELEZNICKA 250 ЕУР
STAN 50M2 VO KARPOS 4 45 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации