Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPREMENA GARSONJERA VO CENTAR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 23 дек. 19:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA NAMESTEN EDNOSOBEN STAN OD 30M2 150 EUR
NOVA GRADBA SO 2 SPALNI  N. L. 200 EUR
2 SOBEN NAMESTEN STAN SO NOV MEBEL 180 EUR
RENOVIRAN 3 SOBEN STAN VO PORTA VLAE 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Ш. 25687 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА ОПРЕМЕНА ГАРСОЊЕРА ВО ЦЕНТАР КАЈ СОБРАНИЕ НА РМ. НА 5-ТИ КАТ СО ЛИФТ, ПАРНО. СЛОБОДНА ВЕДНАШ.
ЦЕНА 160 ЕВРА МЕСЕЧНО.

ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ: 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
RENOVIRAN DVOSOBEN STAN OD 50M2 VO KARPOS 42 000 EUR
UBAV 4 SOBEN STAN VO D.MAALO 800 EUR
NAMESTEN STAN VO GTC 250 EUR
SOLIDNO KOMPLETNO NAMESTEN STAN DM 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации