Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ NEUROMEDIKA

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 08 мар. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-25207
Se izdava trosoben stan vo Karpos 1 kaj NEUROMEDIKA, 100m2. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:350evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 180 EUR
SE IZNAJMUVA CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 310 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN KAJ NEUROMEDIKA 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации