Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 11 апр. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN ZA KANCELARII KAJ MIDA 450 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-38576
Se izdava dvosoben stan vo Kapistec vo ktk , 45m2. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena:250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR 550 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации