Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO MICURIN

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 31 мар. 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA VODNO 1 200 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR SO RAZLADNI KOMORI 0 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-30418
Se izdava dvosoben stan vo Micurin vo blizina na zeleznicka, 45m2, na 3 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena: 250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 580 ЕУР
STAN NA VODNO 188 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICHE 250 ЕУР
Se izdava luksuzen apartman vo kompleks Verina 1 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации