Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV STAN KAJ UNIVERZALNA

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 31 мар. 11:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR 240 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 480 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Sifra: P-07246
Se izdava trosoben stan vo Centar vo blizina na Univerzalna, 57m2, na 3 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena: 350evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA PROSTOR  VO  DELOVEN OBJEKT I MAGACIN 3 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA 350 ЕУР
 ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации