Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN STAN KAJ KATOLICKA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 04 апр. 10:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-85840
Se izdava trosoben stan vo Centar vo blizina na Katolicka, 65m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena: 250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 270 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO KISELA VODA 250 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KOZLE 800 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации