Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: julijana 07 мар. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan od 60 m-2,ima klima, na 1 kat, kujna golema dnevna soba,spalna, hodnik, kupatilo, balkon ,prazen bez mebel.Pogoden e za vseluvanje vednash.
julijana
078317222
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации