Објавени: авг. 12 2015 12:22

Se izdava stan od 70m2 vo Centar

Објавени: авг. 12 12:22
Прегледи: 71
Издавам трособен наместен стан во строг центар (околу 70м2) на 3ти спрат спроти Европскиот Универзитет во близина на Медицинскиот факултет
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации