Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC

0 МКД

Се изнајмува од: Goce 31 мар. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Izdavam namesten stan vo Kapistec isklucivo za zenski vraboteni.Stanot se naoga sproti Zavod za vrabotuvaje. Cena po dogovor. Kontakt: 075 316 573
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации