Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 31 мар. 11:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

Se izdava dvosoben stan Taftalidze kaj Pedagoska 220 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NASPROTI SOBOREN HRAM 1 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ BUNJAKOVEC 350 ЕУР
SE IZAVA NOV STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Sifra: P-14763
Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1, 55m2, na 7 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena: 300evra + mesecni trosoc
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 85 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 56 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOSH1 350 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации