Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Bojan 24 дек. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava trosoben stan vo naselba Kapistec. Stanot e na glavnata ulica Vasil Gjorgov i e na prizemje so parno greenje. Namesten za studenti, no moze da se izdava i prazen za deloven prostor ili kancelarii.
Bojan 078 424 423.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации