Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat kancelarii vo delovna zgrada

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Sonce Nedviznosti 19 фев. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor 80m2, pozadi Ramstor 330 ЕУР
Stan 42m2 Novo Lisice 1kat 40 000 ЕУР
Stan od 103m2 so 3 spalni pred Klinicki Centar 1 300 ЕУР
Se izdava stan vo K.Voda novogradba 320 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Sonce izdava kancelarija vo Palata Makedonija.Prostorot e so povrsina od 41 m2 na 1kat.
Cena 400e
Kon tel 070/739-868 070/787-127
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Посетете ја нашата продавница
Dame Gruev No.1-6/9 Прикажи на мапата
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата
Se izdava nov stan centar do Olimpiski bazen 320 ЕУР
Se izdava deloven prostor 44m2 Leptokarija 200 ЕУР
Nova kuka 300m2 i 500m2 dvor Bardovci 260 000 ЕУР
Se izdava 48m2 stan pozadi Univerzalna Sala 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации