Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 67m2 vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Branko 08 мар. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Stan so parno greenje,klima,renoviran-nova banja i kujna,terasa so pogled na Vodno,dva lifta,cija mesto polozba e posakuvana i pogodna za ziveenje.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации