Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

TROSOBEN STAN POZADI UNIVETRZALNA

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: IMPULS AGENCIJA 15 мар. 21:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1118 Огласи во продавницата

 DVOSOBEN STAN SPROTI KLINICKI CENTAR 1 150 EUR
MODEREN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 SIMPO 220 EUR
DVOSOBEN STAN VO VLAE 200 EUR
NOV LUX DVOSOBEN STAN VO CENTAR POZADI KATOLICKA 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
IMPULS AGENCIJA IZDAVA TROSOBEN PRAZEN STAN (SO ELEMENTI OD KUJNA), 60M2, DNAVNA SO 2 SPALNI, 2-RI KAT SO LIFT, GREENJE NA PARNO (1500den), SE IZDAVA ILI ZA ZIVEENJE ILI ZA FIRMA, IMA OBEZBEDEN PARKING POZADI ZGRADA
CENA 220EUR
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1118 Огласи во продавницата
NOV LUX STAN VO AERODROM 300 EUR
PRAZEN STAN VO STROG CENTAR KAJ BEKO 0 MKD
DVOSOBEN 34M2 STAN VO KARPOSH 4 32 000 EUR
Luksuzen stan vo Taftalidze 550 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации