Оглас од претпријатие Објавени: мај 31 2022 01:37

Stan 64m2 za deloven na prv kat Centar Katolicka

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 31 01:37
Прегледи: 368
11230...Партенон Недвижности изнајмува стан во близина на католичка-универзална 64м2 трособен на 1кат реновиран комплет од корен за деловно работење, празен со опремена нова кујна.....погоден за канцеларии, адвокат, ординации и сл......цена 350еу со можен договор зависи од закупецот и должина на закуп....
Повеќе информаци во Партенон Недвижности
071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации