Оглас од претпријатие Објавени: јун. 04 2022 06:08

Stan/Deloven Prostor Debar Maalo

Објавени: јун. 04 06:08
Прегледи: 801
Se izdava renoviran prazen stan/deloven prostor na atraktivna lokacija vo Debar Maalo.Prostorot se naogja na prizemje vo zgrada na raskrsnica Orce Nikolov/ N.N. Borche. Za povekje iunformacii, kontaktirajte ne telefonski.
070351158
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации