Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN KARPOS 3 50m2

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: HomeArt Real Estate 14 јан. 09:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата

LUKSUZEN STAN 55m2 KARPOS 3 CITY MALL 370 ЕУР
STAN KARPOS 3 OD 60m2 250 ЕУР
ПРЕКРАСЕН СТАН ВО КАРПОШ3-СИТИ МОЛ 320 ЕУР
NOVA KUKA OD 130m2 VOLKVO 1 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра А11419

Стан во Карпош 3 со површина од 50м2. Со една спална соба.

Контакт 02/6152-187
075/292-543
[email protected]
www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
075292543
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата
СТАН ВО КАПИШТЕЦ ОД 71М2 350 ЕУР
PREKRASEN STAN 44m2 VO AERODROM 250 ЕУР
Odlicen nov stan vo City Garden 250 ЕУР
STAN VO KAPISTEC OD 46m2 250 ЕУР
Кон почеток