Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 48m2

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Petre Terzievski 20 јун. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan pogoden za kancalarija ili samec
Reon pozadi Karolicka crkva
Nisko prizemje
Mirno i tivko
Petre Terzievski
071630934
Leaflet
Кон почеток