Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 95m2 vo Centar pozadi Univerzalna Sala

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vasil Filipov 16 фев. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е на одлична локација, на прв од пет ката. Има една голема и една мала спална соба, посебна соба за кујна, простран салон + работен дел. Комплетно опремен со ексклузивен мебел. Реновирано и обновено вц, купатило, и тукушто искречен. Зградата е со централно греење. Цената е 450еур плус сметки.

Гаража + Паркинг.
Vasil Filipov
070393898
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации