Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 98m2 blisku do OU Pestaloci

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Песталоци Вчера 07:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан до О.У Песталоци, приземје. Пригоден за Нотар, Адвокатска Канцеларија или фирма/проект, долго време беше изнајмуван на организација. Може и за домување. Станот не е реновиран. Би се реновирал во зависност од потребата. За комуникација пратете контакт на емаил [email protected] за да се договри посета во саб/нед
Песталоци
Leaflet
Кон почеток