Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN POGODEN ZA KANCELARIJA

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 28 ноем. 15:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

Stan na Vodno 300 EUR
MODEREN I KOMFOREN STAN 107M2 DO MI DA -
NOVI STANOVI NA ODLICNA LOKACIJA 1 250 EUR
Se iznajmuva moderen stan vo Debar Maalo 500 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Стан на одлична локација кој е перфектен за канцелариски простор, лоциран веднаш до Влада на РМ.

-сопствен паркинг

-реновиран салон + трпезарија

- 2 дополнителни простории

-2 купатила

- Кујна

- Остава

- Балкон со поглед кон главна улица
Property One
078306083
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
Se iznajmuva moderen stan so prekrasen pogled 1 500 EUR
Nov stan vo Taftalidze 1 150 EUR
Nova kuka so ureden dvor 196 000 EUR
MODERNA KUKA VO TAFTALIDZE ZA IZNAJMUVANJE 1 600 EUR
Кон почеток