Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar do Grcka i Holandska ambasada

360 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Љупчо 10 фев. 09:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е 67м2 на 3/5 спрат со лифт, комплетно уреден, дневна со трепезарија, кујна, спална соба, детска соба, претсобје, купатило и тераса.Со станот доаѓа и гаража на -1 спрат со 2 паркинг места. Целиот стан е на исток и е светол и топол. Има централно греење, кабелска и Wi-Fi интернет.
Љупчо
072 243 550
Leaflet
Кон почеток