Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar od 28m2

Се изнајмува од: Vlado Dodevski 18 јул. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 28 m2
Локација: Центар, Скопjе
Apartment for rent at the Center of Skopje.
Stan pod naem vo strog Centar 28 m², ima lift, klima, peralna.
Info: +38970656444, Viber, WhatsApp, e-mail and post box.
Нема посетени огласи
Кон почеток