Објавени: мај 09 2022 04:25

Stan vo centar za iznajmuvanje

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 09 04:25
Прегледи: 440
Stanot se naoga na 6 ti kat vo blok na Gradski sid. Ima dneven boravok povrzan so kujna , trpezarija i terasa. Vo stanot ima 3 spalni sobi, dve kupatila, utility, walk-in closet, ostava za kujna i dve terasi. Kompletno e ureden so kvaliteten namestaj i opremen so pokuknina. Greenjeto e centralno, no ima i sopstven sistem za ladenje i dogrevanje plafonski resen kako vo hoteli. Moze da se obezbedi parking prostor ili garaza.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации