Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kapistec

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vlado Dodevski 14 фев. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам мал стан 1+1, од 40 м², во Капиштец до Министерство за економија, 3-ти кат има лифт, клима, перална, нов шпорет, нова спална, нови ел. конвекторски греалки.
Инфо: 075697010, 070656444.
Vlado Dodevski
075697010
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации