Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KARPOS 1 54m2

240 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: HomeArt Real Estate 14 јан. 09:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата

СТАН ВО КАПИШТЕЦ ОД 49М2 280 ЕУР
SUPER STAN 66m2 VO KARPOS 4 265 ЕУР
ODLICEN MAL STAN 40m2 VLAE 42 500 ЕУР
STAN VO AERODROM OD 70m2 270 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра A11743

Стан во Карпош 1 во близина на Драмски со површина од 54м2. Комплетно опремен со две спални соби.

Контакт 02/6152-187
075/292-541
[email protected]
www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
075292541
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата
STAN VO DEBAR MAALO OD 52m2 300 ЕУР
STAN NA VODNO 126m2 420 ЕУР
PREKRASEN STAN 145 000 ЕУР
STAN KAJ MVR OD 83m2 400 ЕУР
Кон почеток