Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KISELA VODA RASADNIK 58m2

240 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: HomeArt Real Estate 14 јан. 09:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата

DOBAR STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
ODLICEN STAN OD 50m2 270 ЕУР
Одличен стан во Центар 270 ЕУР
Novogradba vo opstina Karpos 59m2 na kej na Vardar 62 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра А11764

Стан во Кисела Вода – Расадник со површина од 58м2. Комплетно опремен со една спална соба.

Контакт 02/6152-187
075/292-543
[email protected]
www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
075292543
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата
ПРЕКРАСЕН СТАН ВО КАРПОШ3-СИТИ МОЛ 320 ЕУР
STAN VO CENTAR 98m2 300 ЕУР
STAN VO KARPOS 3 62m2 350 ЕУР
PREKRASNO STANCE 40m2 CENTAR 200 ЕУР
Кон почеток