Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO STROG CENTAR DO SOBRANIE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: IMPULS AGENCIJA 17 мар. 23:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1115 Огласи во продавницата

NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM TOBAKO2 320 ЕУР
SE IZDAVA LUXUZEN MINI HOTEL 1 600 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO OPSHTINA ILINDEN 550 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO STROG CENTAR EVROPSKI 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
IMPULS Agencija izdava kompletno opremen stan vo strog Centar do Sobranie. Stanot e 90m2 i raspolaga so dnevna i dve spalni sobi, dneven prestoj so trpezarija i kujna terasa so fantasticen pogled. Stanot e klimatiziran i na centralno gradsko parno.

CENA 250EUR
DEJAN : 075 424 130
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1115 Огласи во продавницата
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, LUNA BIZNIS 800 ЕУР
PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 240 ЕУР
TROSOBEN STAN VO GOSTIVAR KAJ PAZAROT 45 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 380 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации