Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stanovi za kratok prestoj

0 ЕУР

Се изнајмува од: Марио Марио 14 јан. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
LUX stanovi za kratok prestoj ( short stay ) po najdobri ceni vo Skopje od 20-45 evra.Stanovite se so mestopolozba od Strog Centar do Kapistec,so soptven parking,besplatno WiFi,Kablovska.Moznost za smestuvanje od 2 do 7 gosti.Se izdavaat na den,nok saat,nedelno i poveke po dogovor!
LUX Apartmens for short stays at the best prices in Skopje from 20-45 euros.Apartments are with locations of the strict Centar to Kapishtec,with private parking,free WiFi,calbe TV.able to stay from 2 to 7 guests.Rented for day,night,hours,for the week and more!
Марио Марио
 
078362626
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации