Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Trosoben stan na Vodno so preubav pogled na gradot

550 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 дек. 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA 75 000 ЕУР
GRADEZEN PLAC VO BARDOVCI  3700 M2 57 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE 300 ЕУР
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 65 000 ЕУР
Се издава нов, невселуван комплетно наместен стан на Водно на 1-ви спрат со лифт.
Располага со дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, две бањи и балкон со преубав поглед на Скопје.
Станот има сопствено гаражно место во самиот објект.
Греење: сопствено

Цена: 550 евра со вклучен персонален данок.

Шифра: ИС 9984
KASTEL NEDVIZNOSTI
  Online
075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата
CETVOROSOBEN STAN VO D MAALO NAMESTEN ILI PRAZEN -
DVOSOBEN OPREMEN STAN POZADI UNIVERZALNA 250 ЕУР
STANOVI VO GORCE PETROV 1 VO ZAVRSNA FAZA 850 ЕУР
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO K VODA 47 500 ЕУР
Кон почеток