Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 20 јун. 14:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 0 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA KAJ KATOLICKA 230 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: P-94457
Се издава трособен стан во Аеродром во близина на Блаже Коневски 60m2, на 4 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISHTEC 400 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN NA VODNO 550 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации