Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

TROSOBEN STAN VO RASADNIK 220m2

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: IMPULS AGENCIJA 06 септ. 23:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1118 Огласи во продавницата

SE IZDAVA PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
Se izdava nov lux nevseluvan stan vo star Aerodrom 300 ЕУР
NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 90 000 ЕУР
ZATVOREN REPREZENTATIVEN PROSTOR VO PINTIJA 153 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben namesten stan vo Kisela Voda. So povrshina od 85m2, na 11 kat so lift. So prostrana dnevna soba, otvorena kujna i dve spalni sobi. Cena od 220 eur.
Kontakt 075 424 130
Shifra 3132
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1118 Огласи во продавницата
KUKA SO DVOR VO CRNICE NAD SV. PETKA 125 000 ЕУР
Ekskluziven deloven prostor od 250m2 vo Bunjakovec 3 000 ЕУР
NOV STAN VO KISELA VODA RAMPA 1 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, SOBOREN HRAM 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации