Оглас од претпријатие Објавени: јул. 14 2022 06:50

Ubav kompletno opremen stan 55m2 i parking vo Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 14 06:50
Прегледи: 300
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS iznajmuva ubav stan vo Centar , ul.Partizanski Odredi - pozadi Fitnes House

55m2
3ti kat od 5 kata ( ima lift )
Severo istok

Funkcionalen raspored
( hodnik , dnevna soba , kujna , spalna soba , kupatilo , terasa )
Stanot e kompletno opremen so mebel
Ima i podzemen parking prostor

Cena : 350 evra mesechna zakupnina
Kon tel : 078356889 Viki - Bukefal AS

Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации