Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Ubav stan vo Centar

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 11 јан. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2960 Огласи во продавницата

Se izdava komplet namesten stan vo Aerodrom 260 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KISELA VODA 260 ЕУР
SE IZDAVA LUX STAN VO BLIZINA NA OU PESTАLOCI 400 ЕУР
Moderna garsonjera kaj Univerzalna 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Комплетно реновирано со нов мебел. Во мала понова зграда кај О.У.Песталоци
Евидентен број 12019
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2960 Огласи во продавницата
Kuka so Plac vo Zlokukani 75 000 ЕУР
Evtino dvosoben stan vo Novo Lisice 40 000 ЕУР
SE IZDAVA UBAVO NAMSTEN STAN VO CENTAR OD 70M2 350 ЕУР
Ubav stan od 74m2 kaj Ekonomsko 200 ЕУР
Кон почеток