Македонски | Shqip | English |

ULTRA LUKSUZEN STAN NA VODNO

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: City Partner 07 јун. 17:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90 m2
Локација: Центар, Скопjе
CITY PARTNER AGENCIJA izdava ULTRA LUKSUZEN STAN NA VODNO.
Stanot raspolaga so:
- Golem salon,
- 2 spalni so king - size kreveti
- 2 kupatila
- 2 terasi so prekrasen pogled kon gradot
- podzemen parking
- dvor na koristenje
- 24h obezbeduvanje

cena: 1100 eur
KONTAKT: 078/726-229

Нема посетени огласи
Кон почеток