Оглас од претпријатие Објавени: фев. 23 2022 04:39

ULTRA MODEREN STAN VO KAPISHTEC

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 23 04:39
Прегледи: 3
SILVER City Partner izdava ULTRA MODEREN STAN 70m2 VO KAPISHTEC blizu Zebra. Stanot e opremen so nov mebel, se naogja vo nova zgrada na 1vi kat so lift i raspolaga so:
- dnevna oba
- kompletno opremena kujna
- trpezarija
- 2 spalni sobi
- kupatilo
- balkon

cena: 350 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации