Оглас од претпријатие Објавени: јул. 13 2021 03:00

Ultra moderen stan vo strog Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 13 03:00
Прегледи: 2
SILVER City Partner Agencija izdava ULTRA MODEREN STAN 50m2 VO STROG CENTAR kaj Soborna crkva. Stanot raspolagaso:
- dnevna soba\
- kujna
- trpezarija
- spalna soba
- kupatilo
- balkon

cena: 250 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации