Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA MODEREN STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 20 јун. 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra B521

Станот се наоѓа во населбата Дебар Маало. Комлетно и модерно е наместен. Истиот се наоѓа на високо приземје. Има 3 соби, од кои 2 се спални и една дневна. Секоја соба има своја тераса (3 тераси). Станот има и свое паркинг место пред влезот на зградата.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
URBAN LIVIN PREKRASEN STAN VO AERODROM 950 EUR
URBAN LIVING IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 290 EUR
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN KAT VO KUKA VO ZDANEC 800 EUR
Se izdava luksuzen stan vo Crnice sproti MVR 500 EUR
Кон почеток