Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 80M2 VO ZELEZARA

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 фев. 11:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 45M2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 80M2 VO KARPOS 400 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 53M2 VO CENTAR 250 ЕУР
СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 24м2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ 10 000 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан со површина од 80м2 во населба Железара.
Станот е реновиран, наместен и располага со две спални соби и два балкони.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 3 ката.
Зградата нема лифт.

Цена 150 ЕУР / месечно
плус трошоци за парно греење, вода, телевизија, интернет, 60 евра се вкупно цена 210 ЕУР.

Број на соби: 3
Квадратура: 80 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Душан Тасковиќ

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.03.2018 год.

ШИФРА 1147

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70m2 VO KISELA VODA 250 ЕУР
SE IZDAVA 3SOBEN STAN 80m2 VO AERODROM 16 000 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 65m2 VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 60m2 VO CENTAR 380 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации