Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera od 30m2 vo Kisela Voda

130 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Tarkan 19 септ. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Namesten stan garsoniera . Stanot se naoga vo naselba Kisela Voda pozadi srednoto ekonomsko uciliste Boriz kidric
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации