Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN A MOZE INAMESTEN STAN NA BIT PAZA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 15 апр. 12:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата

FAMILY HOUSE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 0 ЕУР
Family House izdava trosoben stan vo Karpos 220 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM ELENA LUKA 300 ЕУР
GARSONJERA VO KOZLE 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN,A MOZE I NAMESTEN,NOVA ZGRADA VO BLIZINA NA HOTEL HAMBURG I HOTEL ARKA.STANOT E NA TRETI KAT,VO MOMENTOT BEZ LIFT.DVE SPALNI SOBI,GREENJE NA STRUJA.SE IZDAVA ZA OZBILNI KLIENTI I NA PODOLG VREMENSKI PERIOD
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor kancelarii kaj Katolicka 550 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA STAN VO KARPOS 4 150 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO MICURIN 320 ЕУР
Se izdava so 3 spalni vo Kapistec 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации