Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben namesten stan vo Avtokomanda

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: zoran 28 авг. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
se izdava trosoben namesten stan vo avtokomanda na vtori sprat vo vojnata zgada ,renoviran so parno 24h, stanot ima kujna so trpezarija , dnevna i dve spalni so dve terasi tel. 072443127
Leaflet
Кон почеток