Оглас од претпријатие Објавени: мај 30 2022 12:05

Se izdava trosoben stan 56m2 Avtokomanda

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 30 12:05
Прегледи: 502
sifra 17 665
Se Izdava namesten 3-soben stan vo Avtokomanda na ul. Lazar P. Trajkov br 36/ na 2-ri kat so dve oddelni spalni sobi, sega iskrecen, vednas vseliv !
cena 200e.
075 534 820
077 705 108 / 109
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации