Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Вчера 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Se iznajmuva namesten stan kaj Sampionce od 46m2 0 МКД
Se izdava namesten stan kaj Dramski od 46m2 1 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2 ПАРКИНГ МЕСТА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПАРКОТ -ГАЗИ БАБА.СТАНОТ Е СО СТАНБЕНА ПОВРШИНА ОД 92М2 ,10М2 ЛОЃИЈА,СЕ СОСТОИ ОД ГОЛЕМА ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,ЕДНА СПАЛНА СОБА СО БАЊА,ЏАКУЗИ , САУНА И ГОСТИНСКО ВЦ СО УТИЛИТИ.ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ И ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ И ЛАДЕЊЕ СО ДВЕ КЛИМИ.СТАНОТ Е НАМЕНЕТ ЗА СЕРИОЗНИ И ВРАБОТЕНИ ЗАКУПЦИ ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА.2100
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan kaj Sampionce od 46m2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации