Објавени: јун. 28 2022 11:06

Se iznajmuva moderen stan

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 28 11:06
Прегледи: 535
Se izdava kompletno namesten stan 90m2 so 3 spalni sobi, prostran dneven preatoj, trpezarija,kujna i balkon, so dve kupatila. Idealen za familija ili studenti. Opkruzen ao park. Vo blizina na zito market. Za kratok ili dolg prestoj. Vo Skopje, Zelezara, na 5 min so kola do East Gate mall. Avtobuska pred zgrada. Za pobrza komunikacija 38975764410 ( viber & whatsapp)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации